Plus_logo.svg

Polska siatkówka jest bardzo mocno na plus.

Kibice polskiej siatkówki, którzy za każdym razem kiedy reprezentacje grają swoje ważne mecze wiedzą, że polska siatkówka jest dzisiaj na najwyższym światowym poziomie. Nie do końca byłoby to chyba możliwe, gdyby nie operator sieci komórkowej plus, który od wielu lat wspiera polską siatkówkę i jest jej sponsorem, a można by nawet napisać, że jest mecenasem polskiej siatkówki.

Bo wypromowanie jej na tak dużą skalę i tak ogromna popularyzacja tej dyscypliny sportowej nie byłaby możliwa, gdyby nie plus i nie telewizja cyfrowa z tą siecią kooperująca. Co więcej, dzisiaj mamy ligę na najwyższym europejskim poziomie, a nasze drużyny grają co roku w europejskich pucharach i są w nich zawsze faworytami. Polska reprezentacja jest mistrzem świata a drużyny kobiece również w Europie znaczą bardzo wiele. Dlatego można z całą pewnością napisać, że polska siatkówka jest dzisiaj na plus i właśnie dzięki sieci telefonicznej o tej nazwie możemy być dumni z osiągnięć polskiej reprezentacji oraz reprezentujących Nas w pucharach europejskich polskich drużyn ligowych. Dzięki sieci komórkowej plus naprawdę w polskiej siatkówce wydarzyło się wiele dobrego, a od operatora na polską siatkówkę popłynęły naprawdę gigantyczne pieniądze.

Co więcej, chyba możemy być dzisiaj dumni nie tylko z polskiej siatkówki ale i polskiej piłki nożnej. Za chwilę europejskie mistrzostwa a wszystkie mecze będzie można oglądać na żywo w telewizji internetowej również należącej do sieci plus. Każdy fan piłki nożnej i oglądania telewizji online na pewno wie, jaką telewizję mamy na myśli. Co więcej, nie można w tym miejscu nie wspomnieć również o tym, jak wiele ta sieć zrobiła dla internetu, który dzisiaj działa mobilnie i to na najwyższych możliwych prędkościach na częstotliwości LTE. To właśnie sieć plus, jako jedna z pierwszych udostępniła swoim klientom internet mobilny o najszybszej transmisji danych, dzięki czemu miliony Polaków mogą mieć dzisiaj bardzo szybki internet na przykład w swoim telefonie. I posiadając tak szybki internet w sieci plus można swobodnie oglądać na żywo wszystkie wydarzenia sportowe na ekranach swoich smartfonów właśnie z wykorzystaniem wspomnianej powyżej telewizji internetowej. Nie da się ukryć, że dzisiejsza technologia internetu mobilnego w połączeniu ze smartfonami daje naprawdę niesamowite możliwości. Ale to wszystko sprawia, że mamy jeszcze większe możliwości, chociaż w pewnym sensie może to też ograniczyć Naszą zwyczajną ludzką prywatność. W końcu dzisiaj jesteśmy stale pod telefonem i non stop w internecie. Najważniejsze jest jednak to, że zyskuje na tym też sport a w szczególności przez ostatnie lata zyskała na tym polska siatkówka.

 

Dodaj komentarz